בכוננות חורף?? ההומיאופתיה מתייצבת לצדכם!

 

הימים מתקצרים כל כך מהר, היום החמים מתחלף בלילה חשוך מתמיד וקריר והופ,

האף מנוזל, - נו- חורף בפתח.

 

 

 

הילד תפס שפעת? בלי פאניקה- להיות חולה בחורף זה חשוב ובריא

 

השפעת או הצינון הם לא האויב. כאשר הם פוקדים את גופנו אחת לתקופה,הם משמשים כוונטיל- שסתום שדרכו הגוף מנסה לשחרר לחץ, לנקות את עצמו ואת התאים שלו. שימו לב לסימנים הקטנים ולאיתותים של הגוף שלכם ושל ילדיכם. בדרך כלל לפני מחלה קלה- נראה עצבנות, עייפות, תחושת עומס ,ורצון למנוחה.

אם הילד חולה כל הזמן-הגיע הזמן לחזק אותו.

 

בתינוקות ובילדים-

במיוחד בגילאים הקטנים, המחלות החוזרות והנשנות חשובות מאד ועוזרות לגוף לבנות ולפתח את המערך החיסוני של הגוף. חיידקים ווירוסים  הרי נמצאים וקיימים סביבנו כל הזמן. אם הילד שלכם תופס כל מחלה ווירוס- זה סימן שהוא נחלש לאחרונה מבחינה חיסונית וחשוב וכדאי לחזק אותו על מנת שהמחלה לא תהפוך לכרונית.

הומיאופתיה היא פתרון טבעי ונהדר לחיזוק המערכת החיסונית. ההכנה ההומיאופתית עובדת בכמה מישורים ונותנת כיסוי נהדר והרבה שקט נפשי להורה: התרופה ההומיאופתית מטפלת במחלה בזמן אמת, מחזקת את הילד רגשית ופיזית, ובכך מונעת את הישנותן של המחלות בתדירות גבוהה.

 

איך הומיאופתיה יכולה לחזק את המערכת החיסונית של הילד שלכם?

 

רמז- אם תמיד חשבתם שהילד שלכם מיוחד- צדקתם!

בטיפול ההומיאופתי, כדי לאבחן ולהתאים את ההכנה ההומיאופתית המתאימה ביותר עבור מי שסובל משפעת, המטפל צריך דווקא להבין מה מיוחד בסימפטומים שממנו האדם סובל.

חולשה, כאבי שרירים, נזלת- כל אלו הם רגילים ומאפיינים כמעט כל מי שסובל משפעת. אבל אם החום עלה גבוה במהירות אחרי חשיפה לרוח קרה- ההכנה ACONITE תטפל בשפעת במהירות, ואם האדם  פיתח חום שעולה בהדרגה והוא יבש וללא זיעה, הוא צמא מאד, מרוגז ועצבני- ההכנה ההומיאופתית BRYONIA תעזור לו לצאת מן השפעת בקלות.

ההכנה ההומיאופתית מעוררת את כוחות הריפוי הטבעיים שיש לגוף, ומזכירה למערכת החיסונית להתחיל לפעול. טיפול הומיאופתי עקבי ולאורך זמן, מטפל במחלות השוטפות בדרך טבעית וללא כימיקלים, ובכך מחזק את האדם, ואת המערכת החיסונית שלו.

 

מה כדאי לעשות בזמן שפעת

 

  • כדאי להצטייד במכשיר אדים קרים, במיוחד כשיש ילדים קטנים בבית. המכשיר מלחח את האוויר ועוזר לשמור על אף פתוח ועל חדר פחות יבש , שעלול לגרות את דרכי הנשימה שלנו, בעיקר כשמתחילים לחמם את החדרים.

  • קחו יום חופש- אם הילד כבר התחיל לפתח מחלה ,שיעול או שהילד מתלונן על כאב גרון- בלו איתו בבית ותראו שתשומת הלב , השקט, ההפסקה מן היומיום ,המטלות וההתמודדויות- יעזרו לו ולגוף שלו להתגבר על המחלה בקלות.

 

 

  • איכלו פירות וירקות שעשירים בויטמין C : פירות טרופיים כמו אפרסמון, תותים, קיווי, פלפלים.

  • תזונה משופעת באבץ תעזור: הוסיפו וגוונו זרעים, אגוזים וקטניות : טחינה, קוואקר (מעבה מרק נהדר או בדייסה) שקדים ועדשים.

  • אגסים רבותי אגסים! אגסים הם מפחיתי ליחה מעולים, וניתן לתת אותם גם לתינוקות: מבשלים אגסים במים רותחים מספר דקות, מקררים את מי האגסים ונותנים לקטנים לשתות.

מה לא לעשות בזמן השפעת

 

  • לא לצרוך או להפחית ככל שתוכלו את צריכת החלב ומוצריו. גם תפוזים ובננות- הם מעוררים ליחה רבה בגוף.

  • אם הילד חסר תיאבון- אל תכריחו אותו לאכול. הגוף שלו מרכז את המאמצים שלו בהתמודדות עם החולי, ועיכול הוא תהליך שדורש משאבים רבים מן הגוף והוא פחות חיוני ואף מפריע בזמן מחלה/

ומה עם חיסונים?

 

המטרה שלי בטיפול ההומיאופתי מתמקדת בחיזוק הילד בדרך הטבעית ביותר ,והמזיקה פחות. עדיף לתת לגוף לרכוש את הנוגדנים בדרך פעילה וטבעית כמו מחלה. כאשר הגוף חזק – הוא יעבור מחלות בקלות. וכמובן שהומיאופתיה יכולה לטפל בכל סוגי השפעות .

חורף בריא וחמים!

 

המידע באתר אינו מהווה ייעוץ או תחליף לטיפול רפואי

  • w-facebook