המלצות

פייסבוק

 

Show More

תינוק עם קוצר נשימה ודלקות אוזניים חוזרות 
ע.ס.- חולון

 

אז איך הכל התחיל? ילד מקסים שכבר בגיל 3 חודשים התחיל לקבל אינהלציות (ולעיתים גם סטרואידים חזקים כמו בטנזול) בגלל חרחורים וצפצופים. אחרי כמה חזרות כאלה הוא אובחן ע"י מומחה ריאות ילדים כחולה באסטמת ילדות ועברנו לטיפול במשאפים באמצעות איירוצ'יימבר. כשהיה התקף הטיפול היה אינטנסיבי וביתר הזמן ניתן טיפול מונע. המומחה אמר שאם נצליח להחזיק חודש רק עם טיפול מונע אפשר להפסיק. מעולם לא הגענו לשבועיים... הילד עתיד להיות חזאי כי תמיד היה מפתח התקף לקראת שינויי מזג האוויר. בגיל חצי שנה, עם בוא החורף, הצטרפו האוזניים לחגיגה. למזלנו הוא לא סבל כאבים אלא נוצר לו נקב ספונטני בעור התוף שהיה מנקז את המוגלה החוצה במשך מס' ימים.

כמה חודשים של "שיגרה" כזו שמו לנו נורת אזהרה מול העיניים – אולי יש אמצעים נוספים לעזור לדובון הקטן שלנו?

כמאמינה גדולה בשילוב בין רפואה קונבנציונלית ואלטרנטיבית חיפשנו מישהו/י שמתמחה בילדים. לקרין הגענו דרך המלצות חמות של "בוגרי טיפול" ומטפלים אחרים.

הגענו לאבחון הראשוני בגיל 8 חודשים. הצטיידנו בכל ההיסטוריה הרפואית, נשאלנו על האופי של הילד ועל ההתנהלות שלו תוך כדי תצפית על איך הוא הורס לה את הבית.

לאחר תהליך מחשבה של כמה ימים קיבלנו את הרמדי והתחלנו לקחת אחת לשבוע ובזמן התקף – מס' פעמים ביום.

את השיפור ראו באופן כמעט מיידי. ההתקפים הפכו לקצרים יותר ובמרווחים גדולים יותר אחד מהשני. הילד היה פחות "סמרטוטי" כי הנשימה הוקלה ובנוסף טופל בפחות תרופות. דלקות האוזניים הלכו ופחתו וגם הפכו לקלות יותר וללא מוגלה. קרין הייתה זמינה לנו טלפונית לכל אורך התהליך ואף יזמה קשר על מנת להתעדכן ולייעץ גם על דברים שמסביב.

הגענו לביקורות בגיל 10 חודשים ובגיל שנה. קרין ראתה ילד אחר. חיוני יותר, מתפתח היטב,בדיקות המומחים הקונבנציונליים (אא"ג וריאות) העידו על שיפור חד במצבו ומיותר לציין שהוריו היו רגועים ומאושרים יותר כי הוא היה פעיל במהלך היום וישן טוב בלילה בלי להתעורר מקשיי נשימה ואנחנו לא היינו צריכים להיות בהאזנה על כל שיעול / צפצוף / חרחור.

היום עופר בן שנתיים וקצת. האוזניים לא כיכבו בכלל בחורף האחרון. היו התקפי אסטמה מדי פעם אבל כאלה שעברו תוך יום-יומיים ולא נשארו חודש. ההתפתחות שלו תקינה ולא נשארו לנו "פיגורים" מהתקופה ההיא.

עכשיו כל מה שנותר זה לבדוק אם יש רמדי לגיל שנתיים האיום....:-)

 

 

חיזוק המערכת החיסונית והיעלמות רגישות קיצונית לעקיצות

 

ע. שלי הוא ילד רגיש, נעים הליכות וטוב לב. התכונות האלה אפיינו אותו למן הרגע הראשון.

בשנה הראשונה בואכה השנייה לחייו חלה ושוב חלה ושוב חלה וחוזר חלילה.

במקביל הבחנו שמוטורית הוא לא ממש אלוף, שיש חולשה בפלג גוף תחתון ושהוא מעמיק ומאד רציני, בוגר הרבה יותר מכפי גילו.

את קרין פגשנו, כמו כל הדברים הטובים בחיים, באקראי. האישיות הנעימה פלוס האינטליגנציה, ההקשבה והידע שהביאה איתה שכנעו אותנו לנסות משהו חדש.

הומיאופתיה קלאסית.

הגענו אל קרין, בסבלנות אין קץ תשאלה אותנו על אודות ע. כשאוספים את כל המאפיינים פתאום גילינו נזכרנו בסימפטומים נוספים מאפיינים, עקיצות שמתנפחות בטירוף לתופעה  המכונה tennis ball  ,

הזעה מרובה בכפות הרגליים ורצון לתת ללא גבול ועוד ועוד.

הוקוס פוקוס קרין קלעה בול. פעם אחת רמדי אחת-  וע. התחזק פלאים.

מערכת החיסון התחזקה , עקיצות יתוש נשארו בגודלן הטבעי, שמחת חיים מתגברת והתחזקות כללית - גם במישור הפיזי. קסם. אני לא יודעת עם הומיאופתיה עוזרת - אבל קרין כן!

ממליצה בכל פה.

א.מ.

 

איזון תפקוד בלוטת התריס וכאבי ראש

 

א.ב.

הגעתי לקרין כשהתחיל אצלי גיל המעבר, הכל השתבש בגוף ובנשמה. מחזור חודשי פסק,ההורמונים השתוללו, כאבי ראש בלתי פוסקים- המוני סיכות דוקרות בראש, מצב רוח נוראי ובעיקר שיבושים בבלוטת התריס שממילא לא עובדת המון שנים ואני מטופלת בכדורים. מכיוון שגם הבלוטה היא סוג של הורמון היא הצטרפה להשתוללות הכללית ויצאתי מאיזון ה- tsh, זה הפרמטר שאיתו מתעסקים בענייני בלוטת התריס.

אחרי התיאור האישי המפורט נעבור לנס הקטן שקרה לי בשם קרין טיומקין. באותה תקופה היא גרה בשכנות וקבלתי המלצות וניגשתי והתחלנו לעבוד. לא ידעתי שטיפול הומיאופתי כולל שיחות לתוככי נבכי הנשמה, מודה שזה לא היה קל אבל זאת השיטה להבין מאיפה להתחיל לטפל בסימפטומים המעצבנים. אחרי חפירות רגשיות קבלתי טיפול בכדורים קטנטנים במינונים שונים ולפרקי זמן שונים. תוך כדי לקיחת הכדורים התחלתי להרגיש יותר נעים, עם עצמי ועם הראש הפטישי.

 בסוף הטיפול בכדורים עשיתי בדיקות דם וראה זה פלא- הומיאופתיה זאת לא אחיזת עיניים, זה אמיתי. כאבי הראש פסקו, הבלוטה התחילה להתאזן ויחד איתה מזג האוויר האישי.

אני ממליצה בחום ובביטחון על קרין. אצלי זה עבד נפלא.

אגב, עברו 5 שנים מאז והדקירות המוחיות לא חזרו אלי. 

טיפול בעצירות, פיסורה וסטרס

 

ע.ע.

אל קרין הגעתי בינואר 2010 בעקבות בעיית פיסורה,עצירויות קשות והרבה סטרס בעבודה.

פגשתי  בחורה מדהימה, מקסימה, קשובה, עניינית , מקצועית, אנושית ומסורה. אני חייב לציין ששנים רבות לא הרגשתי כה פתוח עם אף אדם בצורה כזו. התמסרתי לטיפול, ביצעתי את כל ההנחיות ובעקבות כך חל שיפור רב בכל הדברים שציינתי.

מעבר לרמתה המקצועית הגבוהה בתחום ההומיאופתיה הקלאסית גיליתי גם פסיכולוגית ענקית שגרמה לי להיפתח בצורה יוצאת דופן רגישה ביותר.

הרמדי שקיבלתי וכן יחסה המדהים ,הסבלנות והסובלנות שגילית כלפיי היו לעין ערוך

.יכולתי לפנות אלייך כל אימת שרציתי ותמיד מצאתי אוזן קשבת ויחס חם ואוהב

גילית כלפיי הבנה וסבלנות מדהימים.טיפולך האישי ,החם, והישיר מילא אותי ,הרגיע אותי ונתן לי תקווה שהכל יהיה בסדר ואני ארפא בקרוב

אני נהנה שנים רבות מנפלאות הרפואה המשלימה על כל רבדיה וגווניה ויוצא לי לפגוש כל שנה מטפלות חדשות מכל מיני תחומים  אך מטפלת כל כך טובה.אמיתית,אנושית,מקצועית ואיכותית כמו קרין לא יצא לי לפגוש עד כה

טיפולה המסור ,הקשוב והאוהב השפיע על חיי ושיפר את איכות החיים שלי ועל כך מודה אני מקרב לב

בהוקרה רבה ובחיבה

ע.

תל אביב

 

 

טיפול באורטיקריה חריפה

 

קרין, 

רציתי להודות על הטיפול המסור באורטיקריה שתקפה אותי במהלך חופשת הלידה. המצב הגיע לכך שלא יכולתי לישון בלילה מאחר והגרד היה בלתי נסבל.

 לזכות הטיפול יאמר שהרפואה הקונבנציונאלית לא יכלה להעמיד שום פתרון אמיתי מלבד להפציץ אותי בתרופות בזמן שאני מניקה... וטופלתי ע"י טובי האלרגולוגים בארץ

היתה לי תחושה שהטיפול ממש שיפר את הרגשתי והקל בגרד ובכמות הפריחה.

המון תודה שלא ויתרת והמשכת לנסות עד שהגעת לפתרון האופטימלי

סתו

 

סתו, רחובות

 

 

טיפול באסטמה, דלקות אוזניים חוזרות, ירידה בשמיעה, דלקות עיניים ואטופיק דרמטיטיס בילה בת שנתיים

 

בתי, בת שנה ו-10 חודשים ומטופלת אצל קרין מגיל שנה מסיבות רבות, בהן אסטמה, אטופיק דרמטיטיס ודלקות עיניים ואוזניים חוזרות.

בגיל שנה ו-4, רופא אא"ג מצא שיש לה נוזלים באוזניים ושלח אותנו לבדיקת שמיעה, שהראתה כי ישנה ירידה של 45% בשמיעה שלה והמליץ לנו על טיפול הומיאופתי לפני המשך טיפול רפואי, שיכול להוביל לניתוח כפתורים.

קרין ביצעה את ההתאמות הדרושות במינון של הרמדי, ולאחר משך טיפול של עוד כ-4 חודשים ערכנו בדיקת שמיעה חוזרת.

בבדיקה מצאו שאוזן אחת התנקתה לחלוטין מנוזלים והשמיעה בה חזרה להיות תקינה, ובאוזן השנייה כמות הנוזלים ירדה משמעותית ואבדן השמיעה ירד ל-25%. אנו בטוחים שעם המשך טיפול גם השמיעה באוזן זו תחזור להיות תקינה לחלוטין.

אני ממליצה בחום על הטיפול ועל קרין כמטפלת ועל הטיפול ההומיאופתי כדרך חיים , בעיקרת אם קיימת בעיה רפואית ממשית שיכולה להוביל להליך כירורגי פולשני מסוג זה.

שני , כפר- סבא

 

טיפול באטופיק דרמטיטיס ובגמישות יתר של במפרקים בתינוק


אל הקליניקה של קרין הגעתי מעט סקפטית , עם תינוק בן חצי שנה  עם גמישות יתר במפרקים, שלא אהב לישון בלילות , לא ממש רצה להתהפך או לזוז וסבל מיום לידתו ממגוון פריחות עוריות שלא טופלו.

פגשתי אשת מקצוע, מקצועית, קשובה ונעימה מאד שהתעניינה מאד בכל הרגליו של איתי מיום לידתו שהסבירה לי כי בהומאופתיה מסתכלים על האדם במכלול ולכן עלינו למצוא רמדי שתוכל לטפל במגוון התופעות ולהביא לשיפור כולל.

ניסינו מספר רמדיס עד שמצאנו את הרמדי שחוללה באיתי שינוי, הפריחות שקיבלו בנתיים את השם: אטופיק דרמטיטיס נעלמו ואיתי ביצע קפיצה התפתחותית מדהימה ותוך זמן קצר החל להתהפך, לזחול ולהתיישב.

 קרין הפכה מאותו הרגע ליועצת צמודה שנמצאת שם בשבילנו, עם המון סבלנות , אמפתיה זמינות ומקצועיות.

שירי, כפר סבא

 

טיפול בדלקות אוזניים  חוזרות


את קרין הכרתי כשחיפשתי הומאופטית לטיפול בבני הקטן בן השלוש. 

הוא סבל מדלקות אוזניים חוזרות ונישנות,ממחלות צינון ונזלת ושקד שלישי. 

ניתוח הכפתורים כבר ״ריחף״ מעל לראשו וכך הגענו אל קרין - במצב אקוטי וקשה בו מוגלה ניגרת מאוזניו של בני. 

לאחר פגישת איבחון מעמיקה ותישאול מקיף, קרין הכינה עבורינו רמדי ובני החל לקחת אותה. 

עם כל האמונה שלי בהומאופטיה הופתעתי מהמהירות בה הרמדי החלה להשפיע וראיתי מול עיני כיצד בני הולך ומחלים. 

לאחר טיפול של מספר ימים הדלקת חלפה ובחודשים שעברו הדלקות פסקו לחלוטין. 

בני עשה ״קפיצת מדרגה״ מבחינה התפתחותית ואף התבגר. 

כיום גם בני האמצעי מטופל אצל קרין עם בעיות בדרכי העיכול ומראה מגמת שיפור אף הוא. 

קרין טיפלה גם בי כאשר איבדתי את קולי בעקבות אפיזודת התקררות וצינון, ערב נסיעתי לחופשה באילת.

ההשפעה היתה מיידית. קולי חזר אלי והשיעול עבר. 

קרין מטפלת בחסד,מקצועית ואמינה. 

הכל נעשה באהבה גדולה, מתוך כבוד ורגישות למטופל, בנועם הליכות ובתקשורת בין אישית נפלאה.

מצויינת עם ילדים (לא מובן מאליו) ולא פחות מכך עם מבוגרים. 

 

אני ממליצה עליה בחום רב

מאיה , אלפי מנשה.

 

 

טיפול בדלקות אוזניים חוזרות, שינה ובעיות אכילה בתינוקת שבת שנה.


הגענו לקרין עם הגרי בת השנה שסבלה מדלקות אוזניים בלתי פוסקות של כמה חודשים ונטילה אינסופית של אנטיביוטיקה. לאחר האבחון היסודי, הטיפול המסור והליווי הצמוד דלקות האוזניים חלפו להן. גם בתקופות צמיחת שיניים, המגרות תמיד חזרה של הדלקת, קרין תמיד שם, זמינה כל הזמן, כדי לתת חיזוק ולמנוע את החזרה.

תופעות לוואי משמחות של הטיפול אליהן לא ציפינו היו גם שיפור מדהים בשינה ובאכילה שתמיד היו בעייתיים מאוד אצל הגרי, ועל כך אנחנו מודים מקרב לב.

יעל, גבעתיים.

 

 

טיפול בתינוקת עם דלקות אוזניים חוזרות , בקיעת שיניים קשה וחרדת נטישה

 

היי, אני רינה. אימא לאריאל בת שנה וחודשיים. הסיפור שלנו עם דלקות אוזניים החל כשאריאל הייתה בת 7 חודשים (קצת אחרי שנכנסה לגן). מאז, אריאל סבלה מ 6  דלקות אוזניים ב4 חודשים (!!). מה לא ניסינו? עברנו 6 סוגים של אנטיביוטיקות (כולל זריקות רוצפין), מעקב אצל מומחית אף-אוזן-גרון ושומדבר לא עזר. קיבלתי המלצה על קרין טיומקין, שיש לה ניסיון טוב בדלקות אוזניים. בלי לחשוב פעמיים קבעתי פגישת אבחון עם קרין ומאז ועד היום אנחנו מטופלים על ידה. אצל קרין מצאתי אוזן קשבת, תמיכה, הבנה ורצון אמיתי לעשות כל מה שאפשר על מנת להפסיק את דלקות האוזניים. בזמן שהתחלנו את הטיפול ההומיאופתי אצל קרין, אריאל קיבלה עוד דלקת אוזניים. בעזרת הרמדי שקרין רקחה עבורה, הדלקת עברה תוך יומיים ללא צורך בטיפול אנטיביוטי (!!). מאז ועד היום (טפו טפו 4 חודשים) לא הייתה דלקת אחת. בנוסף לדלקות אוזניים, קרין עזרה לנו גם בהתקפי שיניים, וירוסים שונים וחרדות נטישה. 2 חברות טובות שלי כבר פנו לקרין בעקבות הניסיון הטוב שלנו. ממליצה על קרין בחום!

רינה, כפר- סבא

 

 

טיפול משפחתי בפצעים כואבים ומוגלתיים בגב, חיזוק למערכת החיסונית של התינוק ובוירוסי בטן של הקיץ.


קרין היקרה, רציתי להודות לך על הטיפול המסור והצמוד שהענקת לי ולמשפחתי בשנה האחרונה. התחלנו בטיפול בבן זוגי ובעיות הגב שלו והטיפול התרחב במהירות גם לבני בן השנה וחצי שעבר את החורף האחרון כמעט ללא מחלות בעקבות הטיפול שלך ואלי ולוירוסים שתקפו אותי בחודשים האחרונים. מקסים אותי ומעניק לי שהרבה שקט נפשי אופן הטיפול המשפחתי הכולל הזה, שבו יש לי אוזן קשבת ויד מכוונת בכל בעיה בריאותית בה אנחנו נתקלים כמשפחה, בין אם זה וירוס בטן שתוקף את כולנו ובין אם אלו כאבי גב של אחד מבני המשפחה. תודה רבה לך והרבה הצלחה בהמשך איתנו ועם אחרים.

משפחת כהן,  נס ציונה

 

 

טיפול באלרגיות, בעיות קשב וריכוז, דלקת עיניים ואי סדירות בביוץ

 

החלטתי להתחיל טיפול אצל קרין אחרי ההצלחה שחוויתי איתה בטיפול בבני. הבעיות שאיתן הגעתי היו מכל מיני תחומים – החל מאלרגיות (שהיו תלונתי העיקרית בהתחלה), הפרעות קשב וריכוז וכלה בביוץ לא סדיר.

לאחר התאמת הרמדי הראשונה, הנזלת האלרגית פחתה משמעותית! פתאום יכולתי לצאת מהבית ולא לדאוג אם שכחתי את הטישו (זה לא קרה כבר שנים)!!! הרגשתי שאני יכולה להעביר ימי עיון והרצאות שלמות ללא ריטלין! והביוץ...? הפך לסדיר אבל עדיין בתדירות נמוכה מהנורמה. ואז קרין שינתה לי את הרמדי. כחודש לאחר השינוי, הביוץ הפך ל"נורמלי" ומייד לאחריו נכנסתי להריון! בהתחלה ממש לא האמנתי שזה היה כ"כ קל, אחרי שבפעם הראשונה הזדקקתי ל"תמיכת" כדורים וזריקה.

אני רוצה להודות לקרין על המקצועיות המדהימה, הזמינות האינסופית שלה (בכל יום, מועד, שעה), ההקשבה והנעימות!

חשוב לי להוסיף, שקרין אפילו עזרה לבעלי עם דלקת בעין, למרות שאינו מטופל קבוע אצלה.

אני ממליצה לכל מי שרוצה מטפל אמיתי, כזה שמסתכל על מכלול הדברים, אמין ומקצועי – לפנות לקרין!

מיקה, כפר סבא.

 

 

טיפול בדלקות אוזניים, ובנשימה מחרחרת ומצפצפת

 

לקרין הגעתי בהתחלה בשביל "להכין" את נועם, בני, לפני הכניסה לגן, למרות שלא היה חולה קודם באופן מיוחד, ובאמת קרין אמרה שעדיף לחכות ולראות כיצד נראית אצלו מחלה.

כחודש לאחר הכניסה לגן החלו הצטננויות ודלקות אוזניים. בדלקת הראשונה נכנעתי לאנטיביוטיקה, ואז היא חזרה שוב לאחר כשבוע מסיום התרופה. אז טיפלתי בו רק ברמדי. היה שיפור מיידי עד הירפאות מוחלטת. בהמשך היו עוד פעמיים-שלוש דלקות אוזניים קלות שטופלו ע"י רמדי בלבד, וכבר כחצי שנה ששכחנו מה זה! הילד שומע כל "פיפס" ממרחקים, ללא נוזלים באוזניים וללא דלקות!

אחרי דלקות האוזניים התחילו להופיע בעיות נשימה, חרחורים, צפצופים, גודש וליחה עד קוצר נשימה. גם במקרה הזה, בהתחלה מהלחץ, עשיתי לו אינהלציות עם סטרואידים וכל מה שהיה "צריך", אבל המקרים שבו וחזרו על עצמם. ואז הפסקתי עם זה והחלטתי שוב לבטוח בקרין. היא החליפה לנועם את הרמדי ומאז כל בעיית נשימה קלה או צינון שמתפתח נפתרים אחרי יום-יומיים.

אין ספק שקרין היא המטפלת האולטימטיבית – זמינה תמיד (!!!), קשובה, נעימה להורים ולילדים, והכי חשוב – מקצועית! ומעבר לכך – נועם הולך ומתחזק בעזרת הטיפול ברמדי ולא בתרופות שמחלישות אותו.

אני ממליצה לכל אחד המעוניין בטיפול מקצועי ושלם להגיע לקרין, ובטוחה שאם נועם היה יודע לדבר הוא היה מצטרף להמלצה J

מיקה, כפר סבא.

 


 

 

המידע באתר אינו מהווה ייעוץ או תחליף לטיפול רפואי

  • w-facebook